• Hoşgeldiniz... ayfabasin.com.tr
  • Bizi Arayın: 444 66 66
Kuran ı Kerim

Kuran ı Kerim

İslami ilimlerde Kuran alanında uzman kişiler ve titiz çalışmalar sonucu hazırlanan Kuran – ı Kerim çeşitleri tüm İslam alemi için binlerce yıldır olduğu gibi günümüzde de güncelliğini asla kaybetmeden yol gösterici olmaya devam ediyor. Baskı kalitesi ve hatasız, mühürlü özel farklı tasarım Kuran – ı Kerim modellerimize ulaşarak Kuran okumaya hemen başlayabilirsiniz. Diyanet İşleri Başkanlığı başta olmak üzere ticari amaç gütmeden baskısı tamamlanan ve titiz çalışmalar sonucu ciltlenerek alternatif boyut, yazı türü ve baskı çeşidi ile Kuran’ı Kerim öğreniyorum diyen herkesin başvurabileceği en iyi kaynakları firmamız aracılığıyla güvenle temin edebilir ve kainatın efendisi aracılığıyla tüm alemlere indirilen Kuran’ın rehberliğinde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Alışverişe Başla!
Yasin i Şerif

Yasin i Şerif

İslam dininde faziletli bir sure olması sebebiyle her gün okunması tavsiye edilen Yasin-i Şerif suresinin yer aldığı kitapları firmamızda bulabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim’de her surenin kendine has özellikleri ve fazileti bulunduğu bilinmektedir. Kutsal kitabımız içindeki her bir surenin ve ayetin biz Müslümanlar için çok kıymetli anlamları bulunmaktadır. Bu sureler arasında mutlaka kulak verip öğüt almamız gereken önemli surelerden biri de Yasin-i Şerif suresidir. Vefat eden yakınlarımızın ardından düzenli olarak okumaya devam ettiğimiz Yasin suresi ile ilgili olarak Peygamber Efendimiz’in de çok önemli sözleri bulunmaktadır. Maksatlı ve sevabı umularak okunması gereken Yasin-i Şerif okunuşu ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı kitabımızı internet sitemizden satın alabilirsiniz.

Alışverişe Başla!
Mevlid-i Şerif

Mevlid-i Şerif

İslam dininde önemli bir yeri bulunan Mevlid merasimi, Peygamber Efendimiz’i anma dolayısıyla Süleyman Çelebi tarafından yazılmıştır. Özel gün ve gecelerde okutulan Mevlid-i Şerif ile ilgili ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm kitapları, firmamızın özel kategorisinde bulabilirsiniz. Dini kitap satışı gerçekleştiren firmamızdan Mevlid-i Şerif satın alarak eşi ve dostu bir araya getirip Mevlid merasimlerinde dini okuma gerçekleştirebilirsiniz. Peygamber Efendimiz’in doğum gününü kutlamak amacıyla her yıl düzenli olarak mevlid adı verilen kutlamalar düzenlenmektedir. Halk arasında kısaca Mevlid olarak bilinen Mevlid-i Şerif, Peygamber Efendimiz’in en yüce özelliklerine övgü niteliğinde bir ibadet şeklidir. Siz de ihtiyacınız olan Mevlid-i Şerif kitabı ve kitaplarına firmamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Alışverişe Başla!
Elektronik Ürünler

Elektronik Ürünler

İnternet üzerinden İslam dininde önemli kaynak niteliğindeki dini kitapların satışını yapan firmamız, geniş ürün yelpazesi içinde elektronik ürünler ve çeşitlerine de yer vererek bu alandaki ihtiyaçlara cevap vermektedir. İbadetlerinizi daha kaliteli ve işlevsel bir şekilde yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm elektronik cihazlar firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden satıla sunulmaktadır. Sesli seccade, zikirmatik, abdest ve namaz hocası kitapları gibi elektronik ürünlerle siz de ibadetlerinizi daha kaliteli ve verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Dinin gerektirdiklerini yaşamınıza daha kolay adapte etmenizi sağlayan bu dini ürünler başka bir yerde bulamayacağınız fiyatlarla sahip olmak için firmamızın kurumsal internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Firmamızdan tek tıkla istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Alışverişe Başla!
Kalem Kuran

Kalem Kuran

Halk arasında Kuran kalemi olarak da bilinen kalem Kuran, kelime kelime okuma yapan tek ve kullanışlı kalemdir. İnternet üzerinden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız, satışa sunduğu en teknolojik ürünlerden biri olan Kalem Kuran içinde özel kodlama sistemiyle hazırlanmış eserler üzerinde dokundurulan yeri okuma özelliği bulunan elektronik bir kalemdir. İçinde 9 farklı hafızdan Kur’an-ı Kerimi ve Türkçe Kur’an Mealini dinleyebilme imkanını bulabileceğiniz mp3 çalar olarak da kullanılabilen bu elektronik kalemler, son dönemde İslami sorumluluklarına büyük önem vermeye başlayan kişiler tarafından yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Ayfa Kuran kalemi, tek tuşla ses kaydı yapmaya başlayan ve tek tuşla ses kaydını sonlandıran bir cihaz olarak da kullanılabilir.

Alışverişe Başla!
Elif Ba

Elif Ba

İnternet üzerinden İslami kaynak ve kitapların satışını gerçekleştiren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde 15 farklı kaynaktan özenle derlenmiş Elif Ba harflerini de bulmanız mümkündür. Arap alfabesi olarak bilinen Elif Ba, aynı zamanda kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in dilidir. Bu yüzden Elif Ba alfabesinin aslına uygun bir şekilde öğrenilmesi ibadetleri layıkıyla yapma konusunda da oldukça önemlidir. Kendi başınıza, yardım almadan Kur’an-ı Kerim’i güzelce okumayı öğrenebilmek için Elif Ba alfabesini çözmeniz gerekmektedir. İçerikte gerekli olan harf ve hareke bilgileri ile özel olarak bazı okuma kurallarının da yer aldığı Elif Ba kitapları, firmamızın internet üzerinden en çok satışını yaptığı ürünleri arasında yer almaktadır.

Alışverişe Başla!
Rahleler

Rahleler

Birbirine geçmiş iki tahtadan yapılan ve üzerinde kitap okumaya yarayan özel tasarım ürünlere rahleler denir. Rahleler daha çok sıradan kitaplar yerine İslam dinimizin kutsal kitabı Kur’an-ı Kerim okumak için kullanılan özel ürünlerdir. Siz de internet üzerinden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan rahle çeşitleri ile, Kur’an-ı Kerim okumalarınızı huşu içinde gerçekleştirebilirsiniz. Arapça rahle olarak adlandırılan bu ürünler esasında geçme tahta şeklinde de telaffuz edilebilmektedir. Osmanlılarda medreselerde en çok kullanılan eşyalardan biri olan rahleler, öd ağacından da yapılabilmektedir. En kaliteli ve kullanışlı rahle modelleri için firmamızın internet sitesi üzerinden ürünlerin çeşitlerine ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Alışverişe Başla!
Tesbihler

Tesbihler

Kainatın yaratıcısı Allah’ın sıfatlarını tesbih ederken, sayı saymak ve akılda tutmak için kullanılan 33 veya katları kadar boncuk tanesinin ipe dizilmesinden elde edilen halkaya tespihler denilmektedir. İslam dinimizde olduğu gibi başka dinlerde de ibadet şekillerinde tespihlerin kullanıldığı bilinmektedir. İhtiyaç duyduğunuz 11, 33 ve 99 boncuklu Müslümanların kullandığı tespihleri internet sitemiz üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz. Dini kitap ve dini ürünlerin satışını online platform üzerinden gerçekleştiren firmamızın internet sitesini ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz tespih çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tespih çeşitleri arasında farklı renk ve materyalden üretilen modeller bulunmaktadır. Kendi ihtiyacınıza en uygun ve dayanıklı tespihleri internet üzerinden satın almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Alışverişe Başla!
30 Cüz Kuran ı Kerim

30 Cüz Kuran ı Kerim

Dini ibadetlerde ve okumalarda önemli bir yere sahip olan 30 cüz Kur’an-ı Kerim kitapları, firmamızın uygun maliyetlerle satışa sunduğu kıymetli eserler arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızda her türlü ihtiyaca yönelik dini eserler, kitaplar, ibadet ürünleri ve elektronik ürünler geniş ürün yelpazemiz üzerinden müşterilerimize sunulmaktadır. Her cüz 20 sayfadan oluştuğu için Kur’an-ı Kerim’de 114 sure, 6666 ayet ve 30 cüz bulunmaktadır. Siz de ibadetlerinizde ve şahsi okumalarınızda ihtiyaç duyduğunuz 30 Cüz Kuran-ı Kerim kitapları için firmamızın kaliteli ürünlerini tercih edebilirsiniz. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek istediğiniz ürünlere uygun fiyat koşullarıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Alışverişe Başla!
Cevşen

Cevşen

İslam dininde kısaca Cevşen olarak da adlandırılan Cevşen-i Kebir duası 100 bölümden (bab) oluşan ve her babın sonunda şerikten münezzeh olduğunu ifade eden duaların bulunduğu bir dua türüdür. Cevşen denilince akla ilk gelen dualar, cehennem ateşinden Allah’a sığınılan dualardır. Dini bakımdan tavsiyeye şayan bir davranış olarak görülen cevşen taşıma, günümüzde her yaştan inanan için tercih edilen bir dini niteliğe sahiptir. İnternet üzerinden kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmamız, ihtiyacınız olan dini ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam etmektedir. Cevşen takmak isteyen kişilerin gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri ve yüreklerine ferahlık veren hakiki cevşenler firmamızın en çok satılan dini ürünleri arasında yer almaktadır.

Alışverişe Başla!
Diğer Ürünler

Diğer Ürünler

İslam dininin gerektirdiği dini vecibeleri yerine getirmek ve daha inançlı bir Müslüman olabilmek için ihtiyaç duyduğunuz diğer ürünler de firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Her biri en uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunulan bu ürünlerle siz de dini vecibelerinizi gönül rahatlığıyla yerine getirmenin ve Allah’tan hayırlısını niyaz etmenin iç huzurunu yaşayabilirsiniz. Aralarında elektronik ürünlerin de yer aldığı tüm dini araç ve gereçlere başka bir yerde bulamayacağınız en uygun fiyat seçenekleriyle sahip olmak için tek yapmanız gereken internet sitemizi ziyaret etmektir. Bütçenize uygun fiyatlarla indirimleri de takip ederek çok uygun fiyat seçenekleriyle aradığınız dini ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Alışverişe Başla!

Sepetim